O autorze parę słów więcej

Teoretycznie nie ma nic prostszego niż napisanie kilku słów o sobie, można np. zacząć od biogramu.

Bolesław Ejsmont, urodzony w grudniu 80-go roku. Państwową edukację zakończył uzyskując tytuł magistra informatyki na wydziale matematyki Uniwersytetu Łódzkiego. Prywatnie mąż, ojciec czwórki synów. Zawodowo związany z tworzeniem stron internetowych oraz marketingiem internetowym.

Poszło, ale dla mnie jest to słaby opis, a już tym bardziej niekompletny. Nie ma przecież nic o tym co lubię itp - to może spróbujmy inaczej.

Lubię wolność - to pierwsza myśl jaka pojawiła mi się w głowie, przy okazji pytania ,,co lubię?" - coś może być na rzeczy. Poza tym lubię wyzwania, ruch, podróże - zarówno geograficzne jak i te metafizyczne. Co mnie denerwuje, wkurza? Właściwie to coraz mniej rzeczy, przecież jest jak jest - na co się złościć? 🙂

Lepiej, lepiej - ale to wciąż nie to. Jakie są moje motywacje, cele, pragnienia?

Szukam, pytam, uczę się - chcę poznać prawdę. Zarówno o mnie jako istocie żywej/ludzkiej/wielowymiarowej, jak i otaczającym mnie świecie. Zarówno na tzw. poziomie fizycznym jak i poza nim - choć wiadomo już przecież, że taki podział jest pozorny.

Coraz bardziej podoba mi się metafora Cienia, przedstawiłem Ci więc mój cień, moje widzialne odbicie - tylko i aż tyle mogę zrobić 🙂

Czas na zakupy! 🙂

Prawdę mówiąc [ebook]

39,99 zł

Prawdę mówiąc [książka]

49,99 zł

Prawdę mówiąc [książka + ebook]

69,99 zł